GENCIT I IKËN TRURI/ Eni Koçi pozon me këmbët përpjetë (FOTO) - AlpeGossip
GENCIT I IKËN TRURI/ Eni Koçi pozon me këmbët përpjetë (FOTO)

GENCIT I IKËN TRURI/ Eni Koçi pozon me këmbët përpjetë (FOTO)

Çifti shumë i komentuar në media, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj së fundmi kaluan disa ditë pushime dhe këtë e bënë të ditur vetë me postimet e fundit në Instagram. Çifti i kaluan pushimet në një resort në Shqipëri dhe Genci zbuloi se do qëndronin vetëm tre ditë.

Ditën e sotme Eni dhe Genci janë rikthyer dhe të dy kanë tërhequr vëmendjen me postimet e fundit.

Genci njoftoi se nesër do publikojë këngën e tij më të re në bashkëpunim me Aurela Gaçen.

Ndërsa Eni postoi një foto nga seti i ri fotografik ku shfaqet me këmbë përpjetë. Këngëtarja ka marrë shumë komplimente, por dallon komenti i Gencit i cili e krahason me diamantet.