Po tani çfarë po ndodh? Këngëtarja shqiptare fshin postimet e fundit nga Instagrami dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Po tani çfarë po ndodh? Këngëtarja shqiptare fshin postimet e fundit nga Instagrami dhe… (FOTO)

Po tani çfarë po ndodh? Këngëtarja shqiptare fshin postimet e fundit nga Instagrami dhe… (FOTO)

Kohëve të fundi na ka treguar me postet e shumta në Instagram se ka qenë tejet aktive në raport me fansat por tashmë diçka e papritur ka ndodhur me profilin e saj në këtë rrjet social.

E kemi fjalën për këngëtaren Fjolla Morina e cila ka fshirë të gjitha postet e fundit nga profili i saj dhe tashmë një foto e datës 1 maj është postimi i fundit që gjendet në profilin e bukuroshes së showbizz-it.

Çfarë të ketë ndodhur me Fjollën tani vallë?