Ledion Liço ka një shqetësim si të gjithë prindërit e tjerë: Djali nuk më le të… (FOTO) – AlpeGossip
Ledion Liço ka një shqetësim si të gjithë prindërit e tjerë: Djali nuk më le të… (FOTO)

Ledion Liço ka një shqetësim si të gjithë prindërit e tjerë: Djali nuk më le të… (FOTO)

Moderatori i famshëm shqiptar Ledion Liço duket se ka një problem me të birin, ai nuk e le të flejë natën. London, i cili është vetëm 1 vjeç ashtu si të gjithë fëmijët e vegjël duket se kërkon gjithmonë vëmendjen e Sarës dhe Ledionit dhe nuk i lë as të flenë.

Mirëpo duket se tashmë moderatori është mësuar me pak orë gjumë dhe i bën përshtypje nëse fle shumë.

Pak minuta më parë ai ka postuar një foto komike ku tregon se pasi djali ka fjetur pa shqetësime gjatë natës edhe ai ka fjetur për shumë orë. Pasi është zgjuar atij i duket sikur ka fjetur për vite me radhë. Mbi foto gjithashtu ai pyet të gjithë prindërit nëse e kuptojnë hallin e tij.