PAS KRITIKAVE TË FANSAVE/ Aurela përgënjeshtron fjalët: Nuk e kisha për… (FOTO) – AlpeGossip
PAS KRITIKAVE TË FANSAVE/ Aurela përgënjeshtron fjalët: Nuk e kisha për… (FOTO)

PAS KRITIKAVE TË FANSAVE/ Aurela përgënjeshtron fjalët: Nuk e kisha për… (FOTO)

Një dit% më parë në rrjet vërshuan kritika të shumta ndaj modeles së njohur Aurela Hoxha.

Në një intervistë ajo u shpreh se i kishte fobi njerëzit e shëmtuar dhe ndjekësit e “sulmuan: me komente.

Por më në fund Aurela ka reaguar duke thënë se nuk e kishte fjalën për atë lloj bukurie që mendoni ata e duke u kërkuar paqe. Në foton e mëposhtëme gjeni reagimin e plotë të Aurelës: