MODERATORJA SHQIPTARE BËHET NËNË PËR HERË TE 4-ËRT/ Ja emri i veçantë që i ka vendosur vajzës – AlpeGossip
MODERATORJA SHQIPTARE BËHET NËNË PËR HERË TE 4-ËRT/ Ja emri i veçantë që i ka vendosur vajzës

MODERATORJA SHQIPTARE BËHET NËNË PËR HERË TE 4-ËRT/ Ja emri i veçantë që i ka vendosur vajzës

Moderatorja e njohur shqiptare Ermira Çausholli ditën e djeshme është bërë nënë për herë të katërt dhe lajmin në fjalë e ka bërë publik sot përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ermira ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet dora e vogëlushes, ndërkohë emri që ka zgjedhur për të bijën na ka tërhequr vëmendjen të gjithëve pasi realisht është tepër i veçantë!

“Erdhi Solara❤ Nga dje pasdite, na ka bërë njerëzit më të lumtur në botë”, shkruan Çausholli dhe mund ta marrim me mend lumturinë që ndjen ajo këto çaste.