Një emision shumë i nxehtë! Luana Vjollca në Xing me Ermalin: Merrni ujë me vete... (VIDEO) - AlpeGossip
Një emision shumë i nxehtë! Luana Vjollca në Xing me Ermalin: Merrni ujë me vete… (VIDEO)

Një emision shumë i nxehtë! Luana Vjollca në Xing me Ermalin: Merrni ujë me vete… (VIDEO)

 

Pasi u shpotitën e u ironizuan, hodhën e pritën batuta, u zunë e pajtuan, Luana dhe Ermali, si miq e rivale të vërtetë lajmëruan sot se ajo do jetë e ftuara e radhës e Xing me Ermalin. Sipas llogarisë, ka shumë mundësi që kjo të jetë edhe puntata e fundit e emisionit dhe Ermali po i vë vulën këtij sezoni duke e finalizuar me një tjetër të ftuar nga Top Channel që shkon në Klan për herë të parë, duke shfrytëzuar përiudhën e mjaltit dhe sheqerit mes dy ekraneve.

Ermali njofton fansat që në 6 qershor të shkojnë në TV Klan për të ndjekur live Luanën në “Xing me Ermalin”.

“Merrni ujë të ftohtë me vete se do jetë një emision shumë i nxehtë”, shprehet Luana duke i lënë të gjithë kuriozë ç’do ndodhë.