E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës – AlpeGossip
E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës

E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës

Modelja e njohur, Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë, vetëm 2 vite pasi u bë nënë për herë të parë të një djali. Sipas Neës 31, modelja dhe partneri i saj kanë vendosur ta zgjerojnë familjen, tashmë me bazë në Spanjë.

Lajmi i ëmbël konfirmohet më tepër nga fotoja e fundit e Aurelës në Instagram, në të cilën shfaqen buqetat me lule që i kanë ardhur, për t’i uruar lindjen e së bijës. Ndërsa, mendohet se fotoja me shumë gjasa është bërë në spital.