“NUK PO ËNDËRROJ ME SY HAPUR, POR THJESHT…”/ Kë po “thumbon” Ilir Shaqiri? – AlpeGossip
“NUK PO ËNDËRROJ ME SY HAPUR, POR THJESHT…”/ Kë po “thumbon” Ilir Shaqiri?

“NUK PO ËNDËRROJ ME SY HAPUR, POR THJESHT…”/ Kë po “thumbon” Ilir Shaqiri?

Pas fitores së “Big Brother VIP”, balerini i njohur, Ilir Shaqiri është shpërngulur momentalisht në Shqipëri. Ai duket se është aktivizuar me televizionin, por njëherazi është bërë edhe shumë aktiv në rrjetet sociale.

Iliri ndan vazhdimisht foto dhe video, ku nuk mungojnë as “thumbat” online. Këtë herë, baleri ka postuar në Instagram një foto të tijën, krahas së cilës ka shkruar: “Nuk po ënderroj me sy hapur, dua thjesht t’i them gjërat sic janë”.

Nuk dihet se për kë e ka këtë mesazh Iliri, por aludimet e fansave kanë qenë të shumta. Gjithçka mbetet për tu sqaruar nga vetë ai, ndoshta me një postim të dytë./