JEMI MËSUAR TA SHOHIM TË VESHUR SEKSI/ Ja çfarë ka bërë këtë herë Ilda Bejleri (FOTO) – AlpeGossip
JEMI MËSUAR TA SHOHIM TË VESHUR SEKSI/ Ja çfarë ka bërë këtë herë Ilda Bejleri (FOTO)

JEMI MËSUAR TA SHOHIM TË VESHUR SEKSI/ Ja çfarë ka bërë këtë herë Ilda Bejleri (FOTO)

Ilda Bejleri, moderatorja bukuroshe shqiptare është një nga personazhet më të njohura të publikut.

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston fotot e video nga jeta personale por dhe profesionale. Bukuroshja gjithmonë tërheq shumë vëmendje me fotot e saja ku duket seksi dhe e veshur tepër provokuese.

Këtë herë, Ilda ka postuar një foto ku duket tepër ndryshe. E veshur me një veshje karakteristike Turke, Ilda duket shumë e bukur.

Moderatorja e ka shoqëruar foton me shkrimin: Mirseerdhët në Stamboll. /AlpeGossip.al