PONI HAP “ARKIVAT” DHE BËHET NOSTALGJIKE/ Publikon foton e vjetër me Artjola Toskën – AlpeGossip
PONI HAP “ARKIVAT” DHE BËHET NOSTALGJIKE/ Publikon foton e vjetër me Artjola Toskën

PONI HAP “ARKIVAT” DHE BËHET NOSTALGJIKE/ Publikon foton e vjetër me Artjola Toskën

Poni dhe Artjola Toska janë dy nga këngëtaret e hershme të muzikës shqiptare.

Ashtu si dhe pjesa më e madhe e këngëtarëve, janë mjaft aktive në rrjete sociale.

Kështu Poni është bërë nostalgjike dhe në “arkivat” e saj ka gjetur një foto ku shfaqej së bashku me Artjolën vite më parë, të shkrepur në vitin 2008, ndërsa kolegen dhe miken e saj e quan divë.

“Ne 2008 ne Paros island me Divën @artjolatoskaofficial dhe ekzaktesisht mbas 3 javesh do te jemi ne Krete !🙏”, është mbishkrimi i fotos.