SKANDALI/ Çifti kryen marrëdhënie në autobuz, shoferi i bën gjëmën – AlpeGossip
SKANDALI/ Çifti kryen marrëdhënie në autobuz, shoferi i bën gjëmën

SKANDALI/ Çifti kryen marrëdhënie në autobuz, shoferi i bën gjëmën

Një çift të rinjsh nuk janë përmbajtur dot dhe kanë kryer akte të turpshme në autobuz. Portali italian “Il Messaggero” shkruan se një djalë 17 vjeçar nga Roma dhe një vajzë 28-vjeçare nga Sardinia hipën në autobuz pas një nate në klub ku kishin konsumuar alkool.

Duke qenë se në autobuz nuk ndodheshin shumë njerëz, çifti gjetën rastin për të kryer marrëdhënie seksuale.

Shoferi ka ndaluar autobuzn dhe ka lajmëruar karabinierët të cilët i thanë çiftit të mbledhin veten. Ndaj tyre ka nisur një procedim penal në gjendje të lirë për akte të turpshme në publik.