ELITA VAJZË ME FAT! Sa herë zihet me Gjikon merr këtë dhuratë nga ai - AlpeGossip
ELITA VAJZË ME FAT! Sa herë zihet me Gjikon merr këtë dhuratë nga ai

ELITA VAJZË ME FAT! Sa herë zihet me Gjikon merr këtë dhuratë nga ai

Nëse është një këngë që për momentin ka fiksuar shqiptarët me refrenin e saj, është padyshim “Ana” e Nora Istrefit dhe Gjikos. Dhe pse u përfol se kënga ishte njësoj me atë një një artisteje amerikane, sërish “Ana” dëgjohet dhe luhet në çdo club të vendit.

Vargjet e Gjikos janë ato që i japin lezet gjithë këngës e sigurisht nuk mund të mos përmendeshin në emisionin e 1 janarit në “Shiko kush Luan”, aty ku Gjiko ishte i ftuar.

Gjatë lojës “Ndaje ose pije” ai u pyet se nëse pajtohet me Elitën pasi është zënë duke i blerë një çantë, ashtu siç thotë në një pjesë të këngës “Ana”.
Reperi u shpreh se po kjo i ndodh dhe në jetën reale, i blen çantë Elitës sa herë zihen.