GJATË DREKËS ME TË DASHURIN/ Çanta e Jennifer Lawrence merr vëmendjen kryesore (FOTO) – AlpeGossip
GJATË DREKËS ME TË DASHURIN/ Çanta e Jennifer Lawrence merr vëmendjen kryesore (FOTO)

GJATË DREKËS ME TË DASHURIN/ Çanta e Jennifer Lawrence merr vëmendjen kryesore (FOTO)

Jennifer Lawrence është fotografuar së fundmi në New York gjatë një dreke me të dashurin e saj. Gjatë kësaj daljeje publike, më shumë se gjithçka tjetër ra në sy pamja perfekte e aktores, e cila u shfaq e kombinuar bukur me një pallto, pantallona me kuadrate dhe taka.

Ndërkohë që çanta e saj mori vëmendje të veçantë. Ajo është një nga ambasadoret kryesore të ‘Dior’ dhe nuk mund të mungonte një aksesor nga firma e njohur.

Çanta që ajo mbante kap vlerën e 4000 dollarëve dhe është një nga prodhimet e fundit të markës së njohur. Me këtë çantë, por në të tjera versione janë fotografuar edhe Kylie Jenner dhe Blake Lively.