“QYQA SINDI, TI JE?”/ Ish-konkurentja e “Përputhen” e tepron me photoshopin, saqë nuk njihet më – AlpeGossip
“QYQA SINDI, TI JE?”/ Ish-konkurentja e “Përputhen” e tepron me photoshopin, saqë nuk njihet më

“QYQA SINDI, TI JE?”/ Ish-konkurentja e “Përputhen” e tepron me photoshopin, saqë nuk njihet më

Sindi Loci është një prej personazheve më të komentuara të momentit. Edhe pas daljes nga emisioni i “Përputhen” ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram dhe njëri prej ndjekësve nuk e njeh. Ose më saktë i ka lënë të kuptpojë se nga përdorimi i tepërt i fotoshopit ajo nuk duket si Sindi.

Qyqa, Sindi ti je”, i shkruan ndjekësi.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Sindi akuzohet për fotoshop. Por ajo gjithmon i mohon këto akuza dhe shpesh poston video për të treguar se është po e njëjta. Gjithsesi në momentin që ndjekësit venë re ndonjë ndryshim tek ajo, nuk ngurojnë tja venë në dukje.