SHOKËT E SHPËTOJNË/ Prindërit i kërkojnë Redon Makashit të martohet… (FOTO) – AlpeGossip
SHOKËT E SHPËTOJNË/ Prindërit i kërkojnë Redon Makashit të martohet… (FOTO)

SHOKËT E SHPËTOJNË/ Prindërit i kërkojnë Redon Makashit të martohet… (FOTO)

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Redon Makashi nuk i shpëton pyetjeve mbi martesën sa herë është i ftuar në emisione. Sot Redoni ishte i ftuar në “E Diell”, ku u pyet nëse dy miqtë e tij të vjetër Elton Deda dhe Aleksandër Gjoka e kanë pyetur ndonjëherë mbi këtë merak kaq të madh?

“Me miqtë e mi unë nuk flas asnjëherë për këto gjëra edhe pse ata e kanë provuar martesën” u shpreh këngëtari.

“Kur prindërit e mi takojnë Sandrin i kërkojnë që të më flasë dhe e di si përgjigjet ai?”, rrëfeu Redoni, “E di vetë ai.”

Këngëtari tregoi se ëndrra e tij më e madhe është që të ketë një shtëpi druri në mes të pyllit ku të jetojë me njeriun e zemrës.