DIKUR “MIKE DHE ARMIKE”/ Sot Dafina bën gjestin e papritur ndaj Tunës, por injorohet – AlpeGossip
DIKUR “MIKE DHE ARMIKE”/ Sot Dafina bën gjestin e papritur ndaj Tunës, por injorohet

DIKUR “MIKE DHE ARMIKE”/ Sot Dafina bën gjestin e papritur ndaj Tunës, por injorohet

Me siguri ju kujtohen ditët kur Tuna dhe Dafina, jo vetëm ishin dy prej vajzave më të përfolura të sowbizz-it, por ishin dhe dy mikesha mjaft të mira e madje realizuan dhe një bashkëpunimin mjaft të suksesshëm, ‘Vibe’.

Por duket se pas bashkëpunimit çdo gjë shkoi ters dhe në mediat rozë u përfol gjatë se mes dy ‘divave’ kishte ndodhur një zënkë dhe ato nuk flisnin më.

E megjithatë shumë kohë ka kaluar dhe sot Tuna feston ditëlindjen dhe si për t’u habitur ose jo Dafina e ka uruar në mënyrën më të thjeshtë të mundshme.

“Hbd,” ka shkruar Dafina teksa Tuna ende nuk ka reaguar as me like e as me ndonjë koment në urimet që ka marrë.