TRANSFORMOHET ORIOLA MARASHI/ Modelja po i tremb të gjithë me pamjen (FOTO) – AlpeGossip
TRANSFORMOHET ORIOLA MARASHI/ Modelja po i tremb të gjithë me pamjen (FOTO)

TRANSFORMOHET ORIOLA MARASHI/ Modelja po i tremb të gjithë me pamjen (FOTO)

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara të showbizit dhe çdo e re rreth saj përbën kuriozitet për publikun. Modelja pak kohë më parë komentohej shumë për fotot dhe videot provokuese ndërsa së fundmi ka vendosur të tërhiqet paksa nga jeta publike duke postuar rrallë të tilla imazhe.
Megjithatë ditën e sotme foto e fundit nga modelja i ka habitur të gjithë. Me anë të një filtri, Oriola është transformuar në pamje dhe shkruan se kështu do ishte fytyra e disa personave nëse do i reflektohej shpirti.

Kujtojmë që Oriola prej kohësh është diskutuar se do të publikonte një videoklip, megjithatë modelja ende nuk e ka bërë debutimin e parë në muzikë.