ÇFARË NDODHI? Jori dhe Lorenci kalojnë natën bashkë, këngëtari: Je në krevat me mua si mos të kënaqesh – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Jori dhe Lorenci kalojnë natën bashkë, këngëtari: Je në krevat me mua si mos të kënaqesh

ÇFARË NDODHI? Jori dhe Lorenci kalojnë natën bashkë, këngëtari: Je në krevat me mua si mos të kënaqesh

Pas lojës së fituar nga Vëllai i Madh Jori dhe Lorenci kanë kaluar një natë në suitë, teksa kanë darkuar së bashku dhe kanë ndarë të njëjtin shtrat.
Teksa biseda ishte shumë pozitive dhe miqësore, duket se Lorenci nuk i ka ndaluar ngacmimet e tij.

Pjesë nga biseda:

Jori: Shumë mirë, isha me shoqet e mija, piva kafe u kënaqa.

Lorenci: Normale moj se në krevat me mua si mos të kënaqesh