U THA SE ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Joleza Koka flet për shtatzëninë – AlpeGossip
U THA SE ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Joleza Koka flet për shtatzëninë

U THA SE ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Joleza Koka flet për shtatzëninë

Disa ditë më parë në të gjitha mediat qarkulloi lajmi se ish kryetarja e FRESH-it, Joleza Koka, ishte në prije të fëmijës së parë. Burime për ‘Gazetën shqiptare’ treguan se ajo dhe bashkëshorti  i saj ish-aktivist i Lëvizjes Mjaft dhe ish-Drejtor i Rinisë në Ministrinë e Arsimit,Laert Koka, do bëheshin prindër për herë të parë.

Lidhur me këto lajme ka reaguan së fundi dhe vetë Joleza e cila e ftuar në ‘A show’ në News 24 ka zbuluar se si qëndron e vërteta e shtatzënisë.

“Janë lajme të rreme, si të gjitha herët e tjera,” ka treguar e revoltuar ajo duke mohuar shtatzëninë dhe duke hedhur poshtë të gjitha lajmet.