“Barbie silikon” apo reale? Adrola Dushi sapo na heq të gjitha dyshimet për pamjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
“Barbie silikon” apo reale? Adrola Dushi sapo na heq të gjitha dyshimet për pamjen e saj (FOTO)

“Barbie silikon” apo reale? Adrola Dushi sapo na heq të gjitha dyshimet për pamjen e saj (FOTO)

Adrola Dushi përherë di të shkëlqejë. Ish- Missi, shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe jo më kotë mbahet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Adrola aktualisht po zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ka ndarë së fundmi një foto me ndjekësat e saj në instagram ku duket në formën e saj më të mirë. Sot në rrjete sociale ka postuar disa foto kur ka qenë e vogël. Në qoftëse kishit dyshime për bukurinë e saj, Adrola sapo tregoi që është e lindur e bukur dhe nuk ka asnjë ndërhyrje për të qenë e tillë./AlpeNews.al/