Zanfina tërbon rrjetin! Ulet në gjunjë dhe tregon… (FOTO) – AlpeGossip
Zanfina tërbon rrjetin! Ulet në gjunjë dhe tregon… (FOTO)

Zanfina tërbon rrjetin! Ulet në gjunjë dhe tregon… (FOTO)

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka treguar fundshpinën e saj në një fotografi tepër seksi
Këngëtarja shquhet për të pasmet e saj dhe këto nuk heziton që ato ti postojë nëpër rrjetet sociale.

Kështu ka bërë edhe në fotot e fundit ku shihet duke i ekspozuar ato.

Zanfina thuhet se kohëve të fundit nuk do t’i përkushtohet më këngës dhe është në kërkim të një pune më të mirë, në profesionin e saj.