VENDI IDEAL PËR PUSHIME/ Ja ku e shijon Nora Istrefi verën pranë vogëlushes së saj… (FOTO) – AlpeGossip
VENDI IDEAL PËR PUSHIME/ Ja ku e shijon Nora Istrefi verën pranë vogëlushes së saj… (FOTO)

VENDI IDEAL PËR PUSHIME/ Ja ku e shijon Nora Istrefi verën pranë vogëlushes së saj… (FOTO)

Këngëtaren Nora Istrefi e kemi parë ditët e fundit më shumë se çdo herë të preokupuar me koncerte në të gjitha trevat shqiptare, por në këto ditë vere kur të gjithë pushojnë edhe ajo duket se ka nevojë për disa orë qetësie.

Në pamundësi për t’u larguar drejt një vendi të mirëfilltë pushimi, Nora shfrytëzon ambientet e shtëpisë së saj për të shijuar ato pak orë të lira.

“Më në fund pak pushim. Shtëpi e ëmbla shtëpi”,-shkruan këngëtarja në videon e publikuar pak minuta më parë.

Dhe normalisht që shtepia nuk është e mbushur me dashuri nëse aty nuk ndodhet vogëlushja e saj Rene.