ARMELA “SHTHUR GOJËN”/ Bën krahasimin midis femrave dhe meshkujve: Femrat q**në… (FOTO) – AlpeGossip
ARMELA “SHTHUR GOJËN”/ Bën krahasimin midis femrave dhe meshkujve: Femrat q**në… (FOTO)

ARMELA “SHTHUR GOJËN”/ Bën krahasimin midis femrave dhe meshkujve: Femrat q**në… (FOTO)

Më një deklaratë paksa të çuditshme vjen këtë herë Armela Hyseni, e njohur si bukuroshja e Big Brother, e cila ka vendosur të bëjë një krahasim mes femrave dhe meshkujve.

Ajo ka shkruan në Instragram se femrat mund të pallojnë kë të duan, ndërsa meshkujt vetëm ato që munden.

Nuk dihet nëse Armela ia ka dedikuar dikujt në veçanti apo është thjesht një deklaratë e zakontë e saj, ama deri diku mund të themi se ka të drejtë!