GENTA E “BB” FIKSOHET KEQ ME UNIKKATILIN/ Ai nuk ja “VAR” fare dhe ia lë “seen” (FOTO) – AlpeGossip
GENTA E “BB” FIKSOHET KEQ ME UNIKKATILIN/ Ai nuk ja “VAR” fare dhe ia lë “seen” (FOTO)

GENTA E “BB” FIKSOHET KEQ ME UNIKKATILIN/ Ai nuk ja “VAR” fare dhe ia lë “seen” (FOTO)

Genta Gjalpi është një ndër ish banoret e Big Brother e cila gjithnjë është në vëmendje të mediave për shkak të natyrës çapkëne si dhe fotove super”hot” që poston në instagram.

Mesa duket ajo paska një “dashuri platonike” për këngëtarin  e muzikës rep, Unikkatilin.

Vazhdimisht në postimet e saj ajo bën “tag” këngëtarin e njohur por ai nuk do t’ja dijë fare për të.

Këtë gjë e bën të ditur edhe vetë Genta ku e demostron edhe me foto.

Mesa shohim për Unikkatilin, Genta nuk ekziston fare…