PUBLIKOHET VIDEO E VJETËR/ Ja si dukeshin Ingridi dhe Inisi para 15 vitesh – AlpeGossip
PUBLIKOHET VIDEO E VJETËR/ Ja si dukeshin Ingridi dhe Inisi para 15 vitesh

PUBLIKOHET VIDEO E VJETËR/ Ja si dukeshin Ingridi dhe Inisi para 15 vitesh

Motrat Gjoni janë ndër më të preferuarat  për publikun shqiptar.

Ndryshe nga Ingridi, motra e saj Inisi është më pak e njohur por jo edhe më pak seksi.

Ingridi para dy javësh  ka publikuar këngën ‘Flakë’ në duet me Gjeto Lucan ndërsa motrën e saj publiku ka kohë që nuk e ka parë në media.

Një video të vjetër të tyre ku shihen duke performuar në 91 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë, që i bie para 15 vitesh, ka dalë në qarkullim.

Në videon në fjalë mund t’i shihni ndryshimet e tyre, dikur dhe sot.