NË FILLIMET E KARRIERËS/ Me siguri nuk do ta njihni aspak Bora Zemanin (FOTO) – AlpeGossip
NË FILLIMET E KARRIERËS/ Me siguri nuk do ta njihni aspak Bora Zemanin (FOTO)

NË FILLIMET E KARRIERËS/ Me siguri nuk do ta njihni aspak Bora Zemanin (FOTO)

Bora Zemani është një prej moderatoreve sportive më të njohura të ekranit shqiptar dhe ndër më të përfolurat e showbizit, e cila ndiqet nga një numër i madh fansash në Instagram.

Sot është një prej figurave më të njohura, mirëpo me siguri shumë pak e kujtojnë Borën në fillimet e karrierës së saj si velinë në emisionin ‘Fiks Fare’.

Siç e shihni në fotot e mëposhtme, ajo ka qenë shumë e dobët dhe me flokët bjonde dhe me siguri askush nuk e ka njohur në pamje të parë.