E KRAHASOI ME FERRARIN E NOIZYT/ Kejvina i kthen fansit përgjigjen EPIKE (FOTO) – AlpeGossip
E KRAHASOI ME FERRARIN E NOIZYT/ Kejvina i kthen fansit përgjigjen EPIKE (FOTO)

E KRAHASOI ME FERRARIN E NOIZYT/ Kejvina i kthen fansit përgjigjen EPIKE (FOTO)

Kejvina Kthjella është kthyer ndër personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Velina e “Xing me Ermali” ka bërë për vete të gjithë teleshikuesit me pamjen e saj të ëmbël dhe fytyrën e çiltër. Së fundmi, Kejvina është bërë pjesë e trendit më të fundit në “Instagram”, ku fansat shndërrohen në gazetarë.

Dhe ajo vendosi t’i shfaqë të gjithë mesazhet e mbërritura në adresën e saj. Një prej fansave e ka komplimentuar në opsionin “pyetje-përgjigje” duke i thënë “Bje në sy si Ferrari i Noizyt”.

Ndërkohë që Kejvina ia ka kthyer: “Jo flm, unë nuk i hy në hak kushos” dhe kur thotë kushos e ka fjalën për Oriola Marashin.