NOIZY DJALË PËR SHTËPI/ Tregon si përgatiten... (FOTO) - AlpeGossip
NOIZY DJALË PËR SHTËPI/ Tregon si përgatiten… (FOTO)

NOIZY DJALË PËR SHTËPI/ Tregon si përgatiten… (FOTO)

Noizy njihet për këngët e tij që gjithmonë shndërrohen në hite por duhet theksuar se ai ka dhe një pasion të dytë.

Shpesh kemi parë të postojë në rrjete sociale foto apo video në të cilat tregon aftësitë e tij të gatimit.

Nga gjella me perime e deri te makaronat të postuara së fundmi , Noizy provon se është një kuzhinier i zoti .

Në foton e fundit, pastat me salcë domatesh duken për të lëpirë gishtat..

Një djalë për tu pasur zili!