Përfundon spektakli, Soni Malaj shpallet FITUESE e “Dancing With The Stars Albania 7” – AlpeGossip
Përfundon spektakli, Soni Malaj shpallet FITUESE e “Dancing With The Stars Albania 7”

Përfundon spektakli, Soni Malaj shpallet FITUESE e “Dancing With The Stars Albania 7”

Dancing With the Stars Albania 7 mbylli mbrëmjen e kësaj të premte siparin e një maratone të gjatë 12 javore.

Sot ishte finalja e spektaklit “Dancing With The Stars”. Një spektakël plot me surpriza dhe me 5 finalistët që dhanë maksimumin e tyre.

Aulona Musta dhe Soni Malaj, dy konkurente të forta u përballën me njëra tjetrën. Por publiku dha preferencat e veta.

Soni Malaj u shpall fituese me votat e publikut/AlpeNews.al/