Dikur i hoqi vijën Dua Lipas, sot Rita Ora e bën pjesë të INSTAGRAM-it të saj! Jo vetëm të dyja, bashkë me to edhe Bebe Rexha (FOTO) – AlpeGossip
Dikur i hoqi vijën Dua Lipas, sot Rita Ora e bën pjesë të INSTAGRAM-it të saj! Jo vetëm të dyja, bashkë me to edhe Bebe Rexha (FOTO)

Dikur i hoqi vijën Dua Lipas, sot Rita Ora e bën pjesë të INSTAGRAM-it të saj! Jo vetëm të dyja, bashkë me to edhe Bebe Rexha (FOTO)

Janë tre artistet më të famshme të momentit në industrinë muzikore botërorë. Më e ndjekura nga treshja në Instagram është Rita Ora, më pas Dua Lipa dhe e treta Bebe Rexha.Tashmë dihet që Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë një miqësi dhe shpesh herë takohen me njëra-tjetrën, madje pak ditë më parë publikuan videoklipin e këngës ‘Girls’ ku bashkëpunuan me njëra-tjetrën dhe reperen Cardi B e yllin, Charli XCX.