“E bukura dhe bisha”, ja cilët janë personazhet VIP për këtë javë në INSTAGRAM (FOTO) – AlpeGossip
“E bukura dhe bisha”, ja cilët janë personazhet VIP për këtë javë në INSTAGRAM (FOTO)

“E bukura dhe bisha”, ja cilët janë personazhet VIP për këtë javë në INSTAGRAM (FOTO)

Sot si çdo të premte në “Fun Day” me Fatma Methasanin bëjmë udhëtimin nëpër Instagramin e personazheve të njohur. Ndryshe nga herët e tjera, udhëtimin sot e kemi bërë pikërisht tek Yjet e Hollywood-it dhe kemi përzgjedhur foton më të mirë dhe atë më pak të mire. Pra best and ëorst photo, ose “E Bukura dhe Bisha” që kemi parë në Instagram gjatë kësaj jave.

Po e nisim me foton më të mirë dhe sigurisht që do të ishte fotoja epike për dyshen Beyonce me Jay Z, të cilët shfaqen të kapur për dore gjatë koncertit OTR II në Britani. Padyshim kjo është një foto e mrekullueshme, ku vlen hashtagu #couplegoals!

Ndërsa si foto më pak të bukur që kemi parë në Instagram është ajo e Madonës. Këngëtarja ekstravagante shfaqet e veshur me të bardha dhe me një vello në koke, e cila thjesht ka shfaqur imazhin e një nuseje të frikshme. “Une do të behëm nuse” ka shkruar Modona.
Pak herët je kujtuar moj Madona…