DITËLINDJET E 17 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga basketbollisti i njohur tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 17 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga basketbollisti i njohur tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 17 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga basketbollisti i njohur tek… (FOTO)

Të lindurit në Shkurt janë ndër njerëzit më krijues që do të gjeni, gjithmonë në kërkim të projekteve të reja për të punuar. Imagjinata e tyre është e pakufi. U pëlqejnë bisedat inteligjente, por nuk u pëlqen cektësia, dhe shpesh herë quhen shpirtëra të lirë. Ata nuk mund të mos jenë besnikë, të ndershëm dhe ekspresivë për të gjithë qenien e tyre.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Michael Jordan, 55 (Basketbollist)

Paris Hilton, 37 (Modele,star)

Ed Sheeran, 27 (Këngëtar)

Lucy Boynton, 24 (Aktore)

Denise Richards, 47 (Aktore)

Rene Russo, 64 (Aktore)

Brian Acton, 46 (Themelues i WhatsApp)

/AlpeNews.al