Mësoi se partneri e tradhtonte, moderatorja shtatzënë shtrohet me urgjencë në spital (FOTO) – AlpeGossip
Mësoi se partneri e tradhtonte, moderatorja shtatzënë shtrohet me urgjencë në spital (FOTO)

Mësoi se partneri e tradhtonte, moderatorja shtatzënë shtrohet me urgjencë në spital (FOTO)

Ditën e sotme qarkulloi me shpejtësi në media e rrjete sociale një video nga “TMZ” ku shfaqet basketbollisti Tristan Thompson duke u puthur e përkëdhelur me dy vajza në një pub.

Tristan është partneri i moderatores, modeles dhe biznesmenes Khloe Kardashian, motra e Kim Kardashian e cila është në pritje të ëmbël.

Pasi mësoi mbi tradhtinë e Tristanit, Khloe është tronditur dhe ka pasur kontraktime dhe komplikacione që e kanë detyruar të shtrohet me urgjencë në spital në muajin e fundit të lindjes.

33-vjeçarja rrezikon të bëjë lindje të parakohshme. Familja Kardashian janë alarmuar dhe mamaja e Khloe me Kimin janë nisur për në Cleveland.