U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Olta Boka ndan pozën më të ëmbël me të bijën në krahë (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Olta Boka ndan pozën më të ëmbël me të bijën në krahë (FOTO)

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Olta Boka ndan pozën më të ëmbël me të bijën në krahë (FOTO)

Me 15 korrik të këtij viti, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin e veçantë Gaia.

Olta është treguar shumë e rezervuar, duke mos e zbuluar portretin e të bijës mirëpo nuk i ka kursyer postimet pranë saj në rrjete sociale. Vetëm së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit foton më të ëmbël me të voglën në krahë, duke uruar Krishtlindjet.

“Zoti zgjodhi pikërisht këtë vit, të vështirë për të gjithë ne, të ma lehtësonte dhe të më zbukuronte të gjithë jetën! Krishtlindje të bardha ju urojmë unë dhe Gaia”, ka shkruar Olta.