E VESHUR ME TË KUQE/ Fansat akuzojnë Kidën për “photoshop”, vunë re këtë detaj në fotot e saj (FOTO) – AlpeGossip
E VESHUR ME TË KUQE/ Fansat akuzojnë Kidën për “photoshop”, vunë re këtë detaj në fotot e saj (FOTO)

E VESHUR ME TË KUQE/ Fansat akuzojnë Kidën për “photoshop”, vunë re këtë detaj në fotot e saj (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë as imazhet shumë seksi. Postimet e saj janë shumë të pëlqyera dhe marrin shumë komente pozitive.

Por sigurisht nuk mungojnë as ato komente negative. Së fundmi ajo është kritikuar nga fansat e saj, në një fotoalbum që ka postuar.

Fansat akuzojnë Kidën për “photoshop”, vunë re

Kida shfaqet e veshur e gjitha në të kuqe në fotot që ka publikuar në “Instagram”, veshje me të cilën u paraqit në koncertin e fundit. Në foton e tretë të postimit fansat kanë akuzuar këngëtaren se ka përdorur photoshop, për të rregulluar format e saj.

Fansat shkruajnë se dera afër së cilës ka pozuar Kida shihet është e deformuar poshtë nga përdorimi i “photoshop”-it.

Fansat akuzojnë Kidën për “photoshop”, vunë re