”MË LINI TË JETOJ”/ E pyesin për BELIN e hollë, flet Lori Hoxha: Modifikoj… (FOTO) – AlpeGossip
”MË LINI TË JETOJ”/ E pyesin për BELIN e hollë, flet Lori Hoxha: Modifikoj… (FOTO)

”MË LINI TË JETOJ”/ E pyesin për BELIN e hollë, flet Lori Hoxha: Modifikoj… (FOTO)

Trashëgimtarja e njohur e Top Channe, Lori Hoxha, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale ku publikon vazhdimisht foto nga udhëtimet e saj. Lori është shumë e komentuar nga fansat dhe në media dhe ditët e fundit është përfolur shumë beli i saj i hollë.

Në çdo foto që blogerja e njohur poston në sy bie beli i hollë i saj dhe të shumtë janë fansat që e akuzojnë Lorin se përdor photoshop. Mirëpo,  e pyetur së fundmi se çfarë bën për belin e hollë, Lori ka pranuar publikisht se i përpunon fotot e saj.

“Unë jam e vogël në përgjithësi dhe beli im ka qenë gjithmonë i vogël. Po, brinjët e mi janë të gjithë aty. Po, beli im duket më i vogël kur ulem. Po, unë i rregulloj fotot e mia pak. Më lini të jetoj”, ka shkruar me shaka Lori.