ARBENITËN E PROPOZOJNË NË SY TË FEEROS/ Shihni si reagon modelja (FOTO) - AlpeGossip
ARBENITËN E PROPOZOJNË NË SY TË FEEROS/ Shihni si reagon modelja (FOTO)

ARBENITËN E PROPOZOJNË NË SY TË FEEROS/ Shihni si reagon modelja (FOTO)

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer së fundmi në çiftin më të komentuar në media, të cilët tashmë nuk ngurrojnë ta shprehin hapur dashurinë për njëri-tjetrin.
Ditën e djeshme, Arbenita bëri gjestin e veçantë për Feron me rastin e Shën Valentinit, duke e etiketuar partnerin në një video e duke treguar hapur se është e dashuruar me të.

Mirëpo, ajo ka marrë edhe një propozim të shoqëruar me një trëndafil të kuq, të cilin e ka publikuar në Instastory.
“Bëhu Valentini im”, shkruante në letrën bashkëngjitur trëndafilit, propozim të cilin Arbenita e ka refuzuar publikisht.”Faleminderit por jam e zënë.”- shkruante ajo në postimin që me siguri e ka parë edhe Fero.