Anna Gjebrea PUSHTON skenën që 8 vjeçe! Babi Arditi KRENAR, publikon VIDEON – AlpeGossip
Anna Gjebrea PUSHTON skenën që 8 vjeçe! Babi Arditi KRENAR, publikon VIDEON

Anna Gjebrea PUSHTON skenën që 8 vjeçe! Babi Arditi KRENAR, publikon VIDEON

Pas disa ditëve pushimi në Romë me familjen, moderatori Ardit Gjebrea është rikthyer në Tiranë për të vijuar me axhendën e tij të zënë me punë.

Por para se të merret me skenën e re që ka ideuar bashkë me të famshmin Gaetano Castelli, Arditi është ndalur në një event të këndshëm në shkollën e vajzës së tij, Anna.

E lindur për skenë, vogëlushja 8-vjeçare, dëshmon aftësitë e saj në kërcim teksa udhëheq koreografinë me shokun e shkollës nën melodinë ritmike.

Videon e ka publikuar babi Arditi në Instagramin e tij, i cili me siguri ndihet krenar për talentin e vajzës:

“Në festën e shkollës”, shkruan Arditi.

Anna ka një marrëdhënie mjaft të mirë me skenën dhe duke pasur dy prindër që punojnë në televizion, nuk kishte si të ndodhte ndryshe.