Luksi i Morena Tarakut/ Ky është “Lambo” i ri ku pozon këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
Luksi i Morena Tarakut/ Ky është “Lambo” i ri ku pozon këngëtarja (FOTO)

Luksi i Morena Tarakut/ Ky është “Lambo” i ri ku pozon këngëtarja (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku vazhdimisht poston fotografi nga udhëtime të ndryshme e ku shihet se jeton jetën në luks dhe di ta shijojë atë.
Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shihet e ulur në një Lamborghini ngjyrë vjollcë e ku në mbishkrim të fotografisë ka shkruar “Lambo n`Lambo”.

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku vazhdimisht poston fotografi nga udhëtime të ndryshme e ku shihet se jeton jetën në luks dhe di ta shijojë atë.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shihet e ulur në një Lamborghini ngjyrë vjollcë e ku në mbishkrim të fotografisë ka shkruar “Lambo n`Lambo”.

Morena padyshim që është njëra ndër këngëtaret më seksi të estradës.