U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Pas Atarës, Turi e ka vendosur: Dua kaq fëmijë – AlpeGossip
U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Pas Atarës, Turi e ka vendosur: Dua kaq fëmijë

U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Pas Atarës, Turi e ka vendosur: Dua kaq fëmijë

Turi dhe Orinda u bënë prindër për herë të parë më datën 15 korrik. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Atara.

Që nga ai moment çifti ka postuar vazhdimisht foto të vogëlushes dhe së fundmi Turi ka zhvilluar edhe një “intervistë” në Instastory ku pyetjet më të shumta kanë qenë rreth Atarës.

I pyetur se kush e ledhaton më shumë të bijën, ai ka thënë Orinda.

Turi ka treguar se tani që e di ndjesinë dhe përkujdesin si baba për fëmijën, dëshiron të ketë katër të tillë.

Në fund, Turi ndau edhe një foto live të Atarës duke i ëmbëlsuar të gjithë.