“TË VJEN ANASH JENNIFER LOPEZ”/ Manjola Nallbani mahnit ndjekësit me pozat me bikini – AlpeGossip
“TË VJEN ANASH JENNIFER LOPEZ”/ Manjola Nallbani mahnit ndjekësit me pozat me bikini

“TË VJEN ANASH JENNIFER LOPEZ”/ Manjola Nallbani mahnit ndjekësit me pozat me bikini

Teksa sezonit veror po i vjen fundi, Manjola Nallbani, ka vendosur që ta mbyllë në mënyrën më të mirë të mundshme. Këngëtarja e mirënjohur ka publikuar një ditë më parë në “Instagram”, disa poza ku shfaqet me një palë rroba banje të zeza.

“Gusht, verë 2021. Ju uroj të gjithëve të keni kaluar pushime të bukura”, shkruan Nallbani bashkëngjitur me pozat që ndjekësit e saj i pëlqyen shumë.

“Të vjen anash Jennifer Lopez”/ Manjola Nallbani mahnit

Në fotot në fjalë, këngëtarja e njohur shfaqet shumë elegante dhe në super form v. Madje komentet kanë qenë të gjitha të bukura dhe pozitive, të cilat me siguri ia kanë zbukuruar ditën Manjolës.

Edhe miqtë e saj të njohur nuk ia kanë kursyer komplimentet, ku Ermal Mamaqi i shkruan: “Të vjen anash Jennifer Lopez”. Ndërsa Eni Çobani i komenton: “Yll i papërsëritshëm je. Unike”.

“Të vjen anash Jennifer Lopez”/ Manjola Nallbani mahnit

“Të vjen anash Jennifer Lopez”/ Manjola Nallbani mahnit

“Të vjen anash Jennifer Lopez”/ Manjola Nallbani mahnit