Do të shkriheni së qeshuri/ Kejvina na tregon: “Mënyra se si fjala betim përdoret në gjuhë të ndryshme” – AlpeGossip
Do të shkriheni së qeshuri/ Kejvina na tregon: “Mënyra se si fjala betim përdoret në gjuhë të ndryshme”

Do të shkriheni së qeshuri/ Kejvina na tregon: “Mënyra se si fjala betim përdoret në gjuhë të ndryshme”

E gjatë, simpatike dhe tepër seksi, Kejvina Kthella padyshim është një ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo që me daljen e saj të parë në emisionin e Ermal Mamaqit, bëri bujë dhe u komentua nga të gjithë për fustanin e kuq, ku u diskutua çështja “Është me të brendshme apo pa të brendshme”.

Gjithsesi ajo çështje ka kaluar dhe velina është shprehur se ishte me të brendshme.

Kejvina është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë poston Instastory nga e përditshmja e saj.. Së fundmi ka postuar një foto shumë interesante edhe pse nuk shfaqet vetë në të.

Tek fotoja janë të shkruara, “Mënyra se si fjala betim përdoret në gjuhë të ndryshme”… me siguri do të shkriheni gazit pasi t’i lexoni.