Zbulohen fotot nga shtëpia “luksoze” e Stresit dhe të fejuarës së tij (FOTO) – AlpeGossip
Zbulohen fotot nga shtëpia “luksoze” e Stresit dhe të fejuarës së tij (FOTO)

Zbulohen fotot nga shtëpia “luksoze” e Stresit dhe të fejuarës së tij (FOTO)

Brenda shtëpisë së Stresit dhe të fejuarës së tij, ja si duket

Fejesa e reperit Stresi me vajzën e shumëpërfolur të quajtur Kejsi, ka bërë shumë bujë në mediat rozë.

Historia e tyre e dashurisë u bë virale pasi u postuan disa foto dhe bukuroshja u bë person publik.

Gati 4 vite kjo histori dashurie e tyre që u kurorëzua në fejesë. Çifti ka nisur bashkëjetesën në një apartament shumë luksoz.

Reperi ka postuar një foto me Kejsin nga shtëpia e tyre ku mbizotërojnë ngjyrat e mbyllura klasike.

Fotoja është komentuar shumë pozitivisht nga fansat.