“Gang Gang”, Fero zbulon rivalin e tij të vetëm dhe me siguri as nuk e keni imagjinuar, ja kush është ai! (FOTO) – AlpeGossip
“Gang Gang”, Fero zbulon rivalin e tij të vetëm dhe me siguri as nuk e keni imagjinuar, ja kush është ai! (FOTO)

“Gang Gang”, Fero zbulon rivalin e tij të vetëm dhe me siguri as nuk e keni imagjinuar, ja kush është ai! (FOTO)

Deri ku mund të shkojë fenomeni Fero?

Mund të ketë shumë pak vite në supe, por duhet ta pranojmë që Fero është bërë shumë i famshëm në tregun muzikor shqiptar. Ai është pjesë e labelit të njohur Zzap and Chriss dhe numëron disa hite shumë të pëlqyera nga publiku si “A pe din qysh” apo edhe “Gang Gang” me të cilën bëri namin në rrjetet sociale.

Ditët e fundit kanë qenë disi të vështira për reperin e njohur kosovar pasi është sulmuar nga katër persona dhe ka qenë në paraburgim, por Fero ka shumë besim te aftësitë e tij dhe shpesh herë thotë që është më i miri.

Të njejtën gjë ka bërë edhe me anë të një postimi në Instagram ku ka publikuar “Rivalitet më të mëdha në histori”, si Adidas me Nike, Mercedes me BMË, IOS me Android, Real me Barcelona etj, dhe në mes të tyre, shihen dy Fero.

Pra rivali më i madh i Feros është vetë ai, këtë ka dashur të thojë reperi i ri.