Cfarë do të ndodhë në Klan? Doktori plastik vjen në televizionin shqiptar – AlpeGossip
Cfarë do të ndodhë në Klan? Doktori plastik vjen në televizionin shqiptar

Cfarë do të ndodhë në Klan? Doktori plastik vjen në televizionin shqiptar

Do të jenë njerëz të thjeshtë dhe nuk do t’i shohim vetëm në sallën e operacionit

“Doktori Plastik” është emisioni më i ri që do të nisë në Tv Klan dhe ka të bëjë me ndryshimet që do i bëhën njerëzve të ndryshëm më ndërhyrje estetike.

Kiara Tito do të moderojë “Doktori Plastik” dhe ka treguar dhe detaje në lidhje me emisionin më të ri.

“Nuk do të merremi me VIP-at, sepse kam dëgjuar shumë persona që e thonë këtë. Do të jenë njerëz të thjeshtë dhe nuk do t’i shohim vetëm në sallën e operacionit, por do t’i ndjekim edhe në përditshmërinë e tyre”, rrëfeu Kiara duke zbuluar se emisioni do të jetë në formën e nje reality show shkruan tvklan.

Ky emision do të fillojë të transmetohet të shtunën në orën 17:15 në Tv Klan.