PUTHJE DHE PËRQAFIME/ Romeo dhe Heidi çaste romantike në pishinë teksa bie shi! – AlpeGossip
PUTHJE DHE PËRQAFIME/ Romeo dhe Heidi çaste romantike në pishinë teksa bie shi!

PUTHJE DHE PËRQAFIME/ Romeo dhe Heidi çaste romantike në pishinë teksa bie shi!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ditët e fundit Romeo dhe Heidi kanë kaluar disa momente të bukura me njëri-tjetrin nëpër shtëpi e sa vjen e duken më të afërt. Vetëm pak më parë ata kanë dhuruar disa çaste romantike vetëm në pishinë teksa binte shi, ku nuk munguan puthjet dhe përqafimet pasionante.

VIDEO