KOPJA E GJIKOS/ Kjo foto e Zërit dhe reperit i “fikson” të gjithë – AlpeGossip
KOPJA E GJIKOS/ Kjo foto e Zërit dhe reperit i “fikson” të gjithë

KOPJA E GJIKOS/ Kjo foto e Zërit dhe reperit i “fikson” të gjithë

Fansat kanë pohuar gjithmonë se Zëri është një kopje e Gjikos, megjithatë fotoja e fundit i ka surprizuar të gjithë jo vetëm për ngjashmërinë e madhe, por dhe kombinim perfekt që babë e bir kanë bërë.

Reperi ka publikuar në llogarinë e tij një foto së bashku me vogëlushin, duke veshur të njëjtin mosel kostumi në ngjyrë të zezë dhe të verdhë.

“Detyra ime është të mbroj ty”, ka shkruar Gjiko krah këtij postimi i cili ka marrë shumë pëlqime nga fansat.

Kujtojmë se momentalisht Gjiko, Elita dhe Zëri ndodhen në jug të Shqipërisë, aty ku dhe po shijojnë verën dhe temperaturat e larta të 2020-ës.

View this post on Instagram

My duty is to protect you

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on