U MARTUAN/ Blero ecën drejt altarit shoqëruar nga e bija e tij Tara (FOTO) – AlpeGossip
U MARTUAN/ Blero ecën drejt altarit shoqëruar nga e bija e tij Tara (FOTO)

U MARTUAN/ Blero ecën drejt altarit shoqëruar nga e bija e tij Tara (FOTO)

Afrona Dika dhe Blero i kanë thënë ‘Po’ njëri-tjetrit këtë të shtunë, në një ceremoni të organizuar përgjatë bregdetit, në “‘Ranën e Hedhun”. Në këtë ditë të madhe, të dy po shkëlqejnë krah njëri-tjetrit. Afrona ka veshur një vello të bardhë me mëngë të gjatë, stil princeshe, ndërsa Bruno për t’u kombinuar me partneren ka veshur një xhaketë të bardhë.

Blero ka ecur drejt altarit të kurorëzimit shoqëruar nga vajza e tij Tara. Për këtë rast të veçantë, vajza ka zgjedhur një fustan të bukur në ngjyrë rozë të ëmbël dhe duket si princeshë.

Foto nga momenti i vajtjes drejt altarit po iu sjellim më poshtë: