KEMI MYSAFIR/ Producenti i Justin Bieber vjen në Shqipëri dhe bën simbolin e shqiponjës (Video) – AlpeGossip
KEMI MYSAFIR/  Producenti i Justin Bieber vjen në Shqipëri dhe bën simbolin e shqiponjës (Video)

KEMI MYSAFIR/ Producenti i Justin Bieber vjen në Shqipëri dhe bën simbolin e shqiponjës (Video)

Pushimet luksoze për këngëtaren Elvana Gjata përfunduan ditën e sotme.

Këngëtarja shqiptare është rrugës drej Kosovës dhe Shqipërisë, ku pritet të performojë mbrëmjen e sotme në një nga diskotekat në Prishtinë.

Përmes postime në rrjetet sociale, Elvana tregon se nuk po kthehet vetëm në trojet shqiptare, pasi shoqërohet nga producenti amerikan Poo Bear si dhe familja e tij, me të cilët po pushonte në brigjet e Italisë.

 

Por jo vetëm kaq, producenti me famë botërore ka bërë të lumtur të gjithë shqiptarët, teksa bën me duar simbolin e shqiponjës ndërkohë që luhet kënga me motive popullore shqiptare.

“Erdhëm ne” – shprehet Elvana Gjata gjatë videos.