“LAMTUMIRË”/ Ndahet nga jeta e ëma e këngëtares Xhesika Polo – AlpeGossip
“LAMTUMIRË”/ Ndahet nga jeta e ëma e këngëtares Xhesika Polo

“LAMTUMIRË”/ Ndahet nga jeta e ëma e këngëtares Xhesika Polo

Orët e fundit kanë qenë më të vështirat për Xhesika Polon dhe familjen e saj.

Njëkohësisht, motra e këngëtares Valbona Mema, kjo e fundit ka postuar në mesnatë një foto, ku ka dedikuar disa fjalë prekëse. “Lamtumirë motra ime e shtrenjtë…qoftë i lehtë dhehu për ty zemra ime”, ka qenë ky dedikimi i këngëtares për të motrën e ndjerë.

“Lamtumirë mam!”, ka shkruar Xhesika, duke bërë të ditur orën e mbajtjes së ceremonisë mortore për të ëmën… /News31.al